cvicenie@jogaapilates.sk
JOGA: 0907772250   |   PILATES: 0907863640

Chata Havrania

pohlad-na-zasnezenu-chalupu-s-cesty-2012Potrebujete si oddýchnuť? Hľadáte kľud, podmienky na relax a stíšenie mysle?  Túžite sa len tak prechádzať prírodou plnou liečivej energie lesov a horských bystrín. Máte radi turistické prechody horskými hrebeňmi? Túžite objavovať  krásy slovenských hôr? Navštívte Zázrivú, dedinku na úpätí Malej Fatry a ubytujte sa v na chate Havrania!

Chatu Havrania nájdete vo Veľkej Havranej doline v Zázrivej. Ponuka celoročné ubytovanie vhodné aj na dovolenkové pobyty, no hlavne pre skupinové pobyty so zamerane na praktizovanie jogy alebo cvičenie pilatesu. Chata je situovaná v horskom prostredí pod nádhernou panorámou Malej Fatry.

Okolie chaty poskytuje výhľady na krásy okolitej prírody. Pre milovníkov turistiky sú v okolí dobré podmienky pre ľahkú i náročnejšiu turistiku. Priamo zo Zázrivej začínajú výstupy na hrebeňovku Malej Fatry. Len 12 km sú vzdialené nádherné Jánošíkove diery s nezabudnuteľnou scenériou tiesňav, vodopádov a roklín. V blízkosti je možnosť jazdy na koni.  Pre zimné športy môžete využiť ponuku lyžiarskeho strediska Vrátna dolina, ktoré je vzdialená 10 km.  Lyžiarske stredisko Malá Lučivná je vzdialené 7 km. Pri do
brých snehových podmienkach je možné si zalyžovať priamo nad chatou. Len 200m od chaty je nástupná stanica vleku, ktorý je 1000m dlhý.

Ubytovacie priestory majú samostatný vchod priamo z prístupovej cesty. Ubytovanie je v dvoch samostatných apartmánoch s celkovou kapacitou (ideálne) 8 až (maximálne) 10 osôb. Menší apartmán má dve izby 2 x 2 lôžka.

Väčší apartmán má dve izby 2 x 2 lôžka + 2 prístelky.

Každý apartmán mspolocenskaá k dispozícii kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Apartmány sú prepojené spoločenskou miestnosťou s kuchynkou a jedálenským kútom.

Súčasťou ubytovacej časti je
SAT-TV, wi-fi, rádio s CD. Pred chatou je altánok s murovaným grilom. Parkovanie je priamo pri chate. Na prízemí je cvičebňa pre praktizovanie jogy alebo cvičenie pilatesu. Ubytovacie priestory sú vykurované ústredným kúrením. V prízemí sú ďalšie priestory užívané cez víkend majiteľmi chaty.

Address:
Joga a Pilates Ružinov: Tomášikova 34, 821 01 Bratislava; Joga a Pilates Petržalka: Ševčenkova 21, 851 01 Bratislava
Phone:
JOGA: 0907772250   |   PILATES: 0907863640
Email:
cvicenie@jogaapilates.sk
Style switcher RESET
Color scheme