cvicenie@jogaapilates.sk
JOGA: 0907772250   |   PILATES: 0907863640
Chorvátsko september 2015

Spätná väzba od účastníkov pobytu s jogou v Staromgrade Paklenica september 2015

September 2015

Ahoj Štefan, v prílohe pripájam foto aj trochu z prírody. Pre zaneprázdnenosť sa až teraz vyjadrím  k  pobytu.

Informovanosť: Nebola som prvý raz na obdobnom pobyte, takže mne boli informácie dostatočné. Možno pre začiatočníkov by bolo prijateľnejšie, keby boli jednotlivé informácie podrobnejšie, ucelenejšie.
Cestovanie: Docestovala som do Bratislavy vlakom, bolo by mi výhodnejšie zostať na železničnej stanici. S cestovkou dohodnúť miesta nástupu.
Ubytovanie: veľmi vyhovujúce. Nepožadujem komfort. Dostupnosť služieb veľmi dobrá.
Stravovanie: Už 30 rokov len ojedinele jem mliečne výrobky. V prihláške som to neuviedla vedome. Bola som navyknutá, že si z ponuky niečo vyberiem. Tak som to riešila aj teraz, no navrhla by som na ďalších pobytoch pestrejší sortiment, aj z toho dôvodu, že sa jedná o časovo neskôr podávané raňajky a že máme polpenziu. Večere v danom penzióne si myslím, že by mali byť jednotné, tak ako to bolo.
Joga: Každý cvičiteľ má svoje špecifiká. Nie je to na škodu veci, pretože cvičenec si z toho vyberie vždy, čo mu pasuje. Nemám žiadne výhrady.
Voľný čas: Informačná kancelária bola na blízku. Účastníci zájazdu si mohli zistiť, aké sú možnosti v okolí. Ak informuje vedúci, je to niečo naviac.  Pri menšom kolektíve je vhodné riešiť aj spoločné trávenie voľného času. Ak sa organizujú spoločné výlety, je nutné  upresniť priebeh tejto akcie a dodržiavať stanovený čas odchodu. Chýbala informovanosť o uskutočnení alebo neuskutočnení akcie.

S pobytom som bola veľmi, veľmi spokojná - tak ako som to povedala pri spoločnom sedení. Či pôjdem o rok, to ešte neviem, i keď by som rada priviedla aj kamarátku.

Zo srdca ďakujem a prajem Ti veľa šťastia, zdravia  a pohody aj na takýchto výletoch.

S pozdravom    Zuza
Milý Štefan,

prepáč že odpovedáme neskôr, ale obidvoch nás vyradilo väčšie prechladnutie - kašeľ a škriabanie hrdla. Napriek tomu však cítime pozitívnu energiu z Jóga-pobytu v Starigrade. Nielen, že sme z cvičením jógy pod Tvojim vedením získali nové skúsenosti  ale boli sme nadšení z priateľskej atmosféry ktorá tam vládla. Ja a Zuzka sme totiž skôr samotári a okrem pobytu  u Teba v Zázrivej sme nezažili zatiaľ podobnú spoločnú - skupinovú dovolenku. Nebudeme Ti nič nahovárať - zažili sme napr.: v Tunisku okázalejšiu stravu a ubytovanie /v zrovnateľnej cene/ ale skonštatovali sme, že večer po celodennom vylihovaní na pláži sme sa nudili ... a to pri tomto pobyte určite nehrozilo !!!  Na zahraničných dovolenkách konzumného typu sa veľakrát človek zdráha zblížiť sa z ostatnými dovolenkármi - lebo ich nepozná, resp. nemá dobré skúsenosti ... a to sa na tomto pobyte odbúralo spoločným záujmom o jógu.

Takže vrelá vďaka za to, že si sa na to podujal a takýto spoločný pobyt zorganizoval a určite ak v budúcnosti bude možné odbúrať zopár maličkostí, ktoré sme skonštatovali - bude to skvelé ! Pokiaľ budeš v budúcnosti takéto stretnutia opäť organizovať - radi sa toho zúčastníme.

S pozdravom

Ahojte,

v prílohe posielam zopár vydarených fotografií z lode. Rovnako sa pripájam k pozitívnemu hodnoteniu celého pobytu a som rada, že som sa spriatelila s výbornými ľuďmi. Rada by som sa aj nabudúce zúčastnila pobytu, ak okolnosti opäť dovolia odtrhnúť sa z môjho bežného pracovného a rodinného života 🙂

Kika

Ahoj Štefan, ahojte všetci,

chceli sme ešte raz poďakovať za naozaj výbornú ľudskú atmosféru plnú bránicového smiechového cvičenia :-).  Posielam niekoľko fotografií, veľmi sme nefotili, ale aspoň niečo…

H&M teda Hanka & Michal Sekulovci

Prajeme krásny baboletový večer a tešíme sa niekedy na stretnutie :-)))

 

Address:
Joga a Pilates Ružinov: Tomášikova 34, 821 01 Bratislava; Joga a Pilates Petržalka: Ševčenkova 21, 851 01 Bratislava
Phone:
JOGA: 0907772250   |   PILATES: 0907863640
Email:
cvicenie@jogaapilates.sk
Style switcher RESET
Color scheme