cvicenie@jogaapilates.sk
JOGA: 0907772250   |   PILATES: 0907863640
joga more pilates 2019

Naše pozvanie na pobyt s jogou a pilatesom pri mori v termínoch 8.-15.6. a 15.6.-22.6. 2019 sa týka len tých, ktorých :

láka predstava slnkom prehriatej dovolenky pri mori

a tiež tých, ktorí cítia, že by mali niečo spraviť pre svoje zdravie a vitalitu

Ak ste to práve vy

ponúkame Vám dovolenku, na ktorú sa nezabúda

čaká Vás aktívna relaxácia v kombinácii

- plávania v mori,

- turistiky v nádhernej prírode N. P. Paklenica

- s dennými lekciami jogy a pilatesu.

Prečo sme si vybrali práve Starigrad Paklenica

Starigrad Paklenica je prímorské mestečko s malým prístavom. Vzniklo na základoch starobylého mesta Argyiruntuma.  Je miestom kde sa spájajú hory s morom. Preto je pre milovníkov mora ako aj horskej turistiky tak zaujímavá destinácia,. Návštevníkom Starigradu sa na jednom mieste ponúka relaxácia na plážach Jadranského mora a aktívna turistika v prekrásnej prírode Národného parku Paklenica. Doplnená o pravidelné lekcie jogy a cvičenia pilatesu

Upravené niekoľkokilometrové štrkové pláže sú rajom pre plavcov ako i pre rodiny s deťmi.

Horské masívy pohoria Velebit s kaňonmi Veľká a Malá Paklenica ponúkajú všetko čo hľadajú milovníci horskej turistiky.

 

Pešia zóna Starigradu ponúka všetko čo dovolenkári očakávajú; malebný prístav s pestrou ponukou výletov loďou, tradičné trhovisko, kaviarničky a reštaurácie. Najvyhľadávanejšia atrakcie pre deti je plavba červenou ponorkou.  

Len 20km od Starigradu je Zadar mesto s výnimočnou históriou a kultúrnym dedičstvom. Mesto leží v úplnom srdci Jadranu a je zmesou archeologických a historických pamiatok rôznych dôb. Medzi najznámejšie patria kostoly Sv. Donáta, Sv. Šime, Sv. Krševana, Katedrála Sv. Stošije, ďalej mestské hradby, brány, paláce a množstvo ďalších . Mesto je tiež známe množstvom atrakcii: morské varhany, pozdrav slnku , Národné námestie, Námestie piatich studní a iné.

O niečo bližšia k Starigradu ako Zadar je mestečko Nin, ktoré určite osloví milovníkov poznávacej turistiky. Je to najstaršie chorvátske kráľovské mesto. Žije v ňom len 1500 obyvateľov. Centrum tohto mestečka Vás určite zaujme. Jeho centrum sa nachádza na malom ostrove, ktorý je spojený s pevninou dvoma mostami. V meste je najmenšia katedrála na svete v kostole sv.Kríža a pozostatky najväčšieho rímskeho chrámu.

Čaká vás:

  • Relaxácia a kúpanie na plážach Jadranského mora
  • joga a pilates pre zdraviea vitalitu na čerstvom morským vzduchom
  • výlety do Národného parku Paklenica v lone pohoria Velebit
  • kráľovské mesto Nin, historický Zadar
  • skalná protiatómová pevnosť vybudovaná v skalnom masíve kaňonu Veľká Paklenica
  • prastaré antické pamiatky
  • výlety loďou kaňonom ústia rieky Zrmanie
  • malebné horské scenérie náhornej plošiny Veliko Rujno obklopenej horami z výškou až 900m nad morom

Obtiažnosť

Vhodné pre všetkých.

Informácie o inštruktoroch jogy a pilatesu

Učiteľ jogy

Stefan Topolsky

Na akú jogu Vás pozývam ?

Teraz už nepochybujem, že moje stretnutie s jogou pred 15 rokmi nebolo náhodou. Na mojej prvej lekcii ma ani nenapadlo, že o dva roky budem viesť vlastné hodiny jogy. Odkedy som získal licenciu učiteľa jogy od Jogovej spoločnosti vediem minimálne dve až päť lekcii jogy týždenne.

Ponúkam jogu v jej jemnejšej, fyzicky menej náročnej podobe. Charakteristické sú pomalé pohyby v rozsahu momentálnych možností cvičiaceho, vedené z dôrazom na koordináciu pohybu s prirodzeným rytmom dychu. Zameriavam sa skôr na rehabilitáciu a prevenciu ako na kondíciu.  Na mojich cvičeniach si môžu zacvičiť aj fyzicky slabší a pohybovo menej zdatní. Jogové cvičenia sa vykonávajú bez zbytočného napätia, zabezpečujú spokojnosť a príjemný pocit, dodávajú cvičencom sebaistotu a sebavedomie. Na úvodných cvičeniach učím praktikantov jogy ako poznať svoje telo a ako obnoviť s ním stratenú komunikáciu. Je to začiatok ako si osvojiť pravidlá jogy vhodné aj pre ľahšie zvládnutie cesty životom.

tréner pilatesu

Branislav Bohúň

Pilatesu sa venujem už 6 rok, ako tréner. Od začiatku ma oslovil špecifický prístup k cvičeniu a výber jednotlivých cvikov. Spočiatku som bola trocha nedôverčivý, no už po pár lekciách som začal cítiť rozdiel. Upravilo sa mi držanie tela, spevneli mi svaly a bolesť chrbta ustúpila. Na vlastnej koži som zakúsil pozitívne účinky cvičenia. Nič nie je presvedčivejšie ako vlastná skúsenosť, ktorú môže získať každý, kto skúsi pilates.  Pilates môže cvičiť každý bez rozdielu veku a je určený rovnako mužom a ženám.

 

Address:
Joga a Pilates Ružinov: Tomášikova 34, 821 01 Bratislava; Joga a Pilates Petržalka: Ševčenkova 21, 851 01 Bratislava
Phone:
JOGA: 0907772250   |   PILATES: 0907863640
Email:
cvicenie@jogaapilates.sk
Style switcher RESET
Color scheme